آیا باید جوراب رنگی بپوشم؟

در واقع، هر کسی می تواند آنها را نیز بکشد. چیزی که جوراب های رنگارنگ را بسیار سرگرم کننده می کند این است که برای اکثر موقعیت ها مناسب هستند. باید می‌دانستید که دیر یا زود، کشوی جوراب‌تان نیاز به اصلاح شدیدی دارد – زیرا جوراب‌های یکدست مشکی و خاکستری ساده فقط در شرایط خاصی مناسب هستند. جوراب‌های رنگارنگ واقعاً تکان می‌خورند.

به علاوه، جوراب‌های رنگارنگ با جمعیت‌شناسی متفاوتی برخورد می‌کنند. برای پوشیدن آنها نیز لازم نیست باحال ترین فرد اطراف باشید. به عنوان مثال، جورج اچ دبلیو بوش می داند چگونه جوراب های رنگارنگ بپوشد. این به شما نشان می‌دهد که نه تنها روسای جمهور ایالات متحده به کفش‌های روشن و رنگارنگ علاقه‌مند هستند، بلکه برخی از آنها جالب هستند. حتی اگر به آنها رای نداده باشید.

قانون اصلی: اگر آن را دوست دارید، آن را دنبال کنید
در مورد پوشیدن یک جفت جوراب مردانه بلند خال‌خالی نارنجی روشن یا جوراب‌های رنگارنگ، دستورالعمل‌های بسیار سختی وجود ندارد، بنابراین با آن‌ها سرگرم شوید و در بیشتر موارد (در ادامه در مورد آن توضیح خواهیم داد)، هر چیزی که شما را خوشحال می‌کند. خوب خواهد شد

شاید امروز احساس می کنید که جوراب های راه راه بنفش شیک می توانند روز شما را سپری کنند.

این تماس خوبی است، زیرا گاهی اوقات، این ذهن در مورد ماده است که تفاوت را ایجاد می کند. یا، من جوراب های سبز پر جنب و جوش حال و هوای شما را بهبود می بخشد، سپس آن را دنبال کنید.

خوشبختانه هیچ چیزی به نام پلیس جوراب نانو وجود ندارد، بنابراین هر چیزی پیش می‌رود، به استثنای چند استثنا (دوباره، در این مورد بیشتر توضیح می‌دهیم)، می‌توانید هر جفت جوراب رنگارنگی را که در آن لحظه توجه شما را جلب کند، بردارید و از پوشیدن دور شوید. آنها را برای بقیه روز.

حتی می‌توانید جوراب‌های رنگارنگ را در رختخواب بپوشید تا پاهایتان را در شب گرم نگه دارید و فرقی نمی‌کند که جوراب باشند یا نه. در واقع، چه کسی واقعاً این قدرت را دارد که شما را متوقف کند، اگر بخواهید یکی صورتی بپوشید که مانند آدامس شیرین به نظر می رسد و یکی از رنگ های دیگر؟ آنها نمی توانند شما را به خاطر آن دستگیر کنند.

به هر حال، اگر کمی کوررنگ هستید، در اینجا چند نکته مفید برای انتخاب جوراب های شاد وجود دارد.

چگونه جوراب زنانه اسنپی را با لباس هماهنگ کنیم
اگر می‌خواهید بفهمید که چگونه جوراب‌های رنگارنگ را با یک لباس خاص بپوشید، چند قانون کلی وجود دارد که به شما کمک می‌کند آن را درست کنید. به یاد داشته باشید، اینها فقط نکات کلی هستند، اما اگر در درازمدت برای شما بهتر بود، همیشه می توانید بداهه بنویسید. یا پیاده روی طولانی هر چه.

نکته 1 – برخورد
ما در اینجا اصلاً از پانک راک (جوراب پانک؟) صحبت نمی کنیم. اما ما به این نکته اشاره می کنیم که گاهی اوقات، طراحی های متضاد به نوعی شبیه یک الگوی تست تلویزیونی هستند – بعد از مدتی حواس پرت می شود. بنابراین، برای مثال، اگر لباس‌هایی با طرح چهارخانه می‌پوشید، جوراب‌های راه راه نپوشید، زیرا با هم برخورد می‌کنند.

اما از طرف دیگر (یا پا)، همانطور که قبلاً گفتیم، اگر به عمد سعی در ایجاد اغتشاش دارید، می توانید رنگ ها را با هم ترکیب کنید.

نکته 2 – کنتراست را تنظیم کنید
برای کت و شلوار یا لباسی که در درجه اول رنگ‌های بی‌صدا دارد (ترجمه: کسل‌کننده و خسته‌کننده)، می‌توانید از پوشیدن برخی از جوراب‌های رنگارنگ ظالمانه‌تر در مجموعه خود دوری کنید. تضاد در نهایت به کل لباس شما جان می بخشد و برای رسیدن به آن فقط به جوراب های رنگارنگ نیاز دارید.

به این فکر کنید که چگونه یک جفت جوراب زرد شاد باعث لبخند همکارانتان می شود.

نکته 3 – چه چیزی را باید مطابقت داد
احتمالاً ساده ترین کار با جوراب های رنگارنگ این است که یک مسابقه ساده را هدف بگیرید. این به این معنی است که کراوات یا مربع جیبی را که در جیب کت می‌کنید، هماهنگ کنید. شما نمی توانید دقیقاً مطابقت داشته باشید، اما اگر هر دو آبی تیره هستند، سایه ای از جوراب آبی تیره را انتخاب کنید.

نکته 4 – صدا را کم کنید
یکی از مهم ترین نکات برای پوشیدن موفق جوراب های رنگارنگ در یک محیط محافظه کارانه این است که سعی کنید جوراب ها را به نقطه کانونی لباس خود تبدیل نکنید. مطمئناً، جوراب‌های دیوانه‌کننده سرگرم‌کننده هستند و می‌توانند هر لباس روزانه‌ای را جذاب کنند، اما ایده این است که آن لباس را زنده کنید، نه اینکه آنقدر بر آن غلبه کنید که کسی متوجه کت و شلوار شما نشود یا حتی به حرف‌های شما اهمیت ندهد!

نکته 5 – رنگ سفید درست است
مطمئنا، ممکن است شبیه یک پلیس به نظر برسد. با این حال، اگر در ساختن مسابقه ای که برای شما مناسب است، مشکل زیادی دارید، اگر در یک محیط معمولی هستید، فقط جوراب سفید بپوشید (اگر در اتاق هیئت مدیره هستید، سفید ساده یک پاس تقلبی است! در این صورت، یک جفت آرگیل سنتی با پایه سفید و خاکستری انتخاب کنید، خوب، آنها رنگارنگ نیستند اما شاد و کلاسیک هستند.

از آنجایی که ارزشش را دارد، سفید شامل هر رنگی از رنگین کمان نیز می شود.

نکته 6 – این یک چیز کفش است
یکی از راه‌های محدود کردن انتخاب جوراب این است که کفشی را که می‌خواهید داشته باشید به عنوان بخشی از لباس خود در نظر بگیرید. ایده خوبی است که درک اولیه ای از اینکه چه رنگ هایی با کفش های قهوه ای، مشکی یا هر چیز دیگری مطابقت دارد، داشته باشید. کفش‌های کتانی موضوعی کاملاً متفاوت هستند.

حالا، وقتی می‌گوییم «چه چیزی خوب جور می‌شود»، این اشتباه است که فکر کنیم کفش‌های قهوه‌ای به معنای جوراب‌های کدر است. کفش‌های قهوه‌ای به خوبی می‌توانند جوراب‌های زرد داشته باشند، در حالی که کفش‌های مشکی می‌توانند تقریباً هر رنگ روشنی را به همراه داشته باشند، مخصوصاً یک جفت جوراب با پایه قرمز آتشین.

نکته 7 – کار از خانه
کارآفرینانی که از خانه کار می‌کنند، قوانین متفاوتی دارند که باید به آن‌ها پایبند باشند. خوب، آنها آنقدر سختگیر نیستند. اگر تمام روز از یک دفتر کار خانگی کار می‌کنید، می‌توانید هر جوراب رنگارنگی را که می‌خواهید بپوشید و لازم نیست جوراب باشد.

اگرچه، از سوی دیگر، ممکن است استدلال کنید که جوراب‌های جازی صرفاً برای تنهایی شما هدر می‌رود… پس چرا آنها را برای یک موقعیت خاص ذخیره نکنید؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.