استفاده از فوم عایق لوله به جاي بوم نقاشي استاد فرشچيان

اگر اصلاً چیزی در مورد فوم عایق لوله می دانید، می دانید که این امر به جلوگیری از یخ زدگی لوله ها کمک زیادی می کند. این درست است، عایق لوله از تبدیل شدن آب در سیستم لوله کشی شما به یخ و انبساط جلوگیری می کند و در نتیجه باعث ترکیدن لوله ها و ایجاد آسیب های گسترده و گران قیمت می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

اما عایق لوله نیز چندین نقش بسیار کمتر دراماتیک را در خانه ایفا می کند. اینها نه تنها به صاحب خانه کمک می کند تا در قبوض آب و برق صرفه جویی کند، بلکه زندگی روزمره را نیز کمی آسان تر می کند.

به حداقل رساندن افزایش و از دست دادن گرما

در میان مزایای نامشخص عایق لوله، توانایی آن در به حداقل رساندن افزایش و تلفات حرارتی ممکن است مهمترین باشد. همانطور که آب در امتداد خطوط لوله کشی خانه بدون عایق لوله حرکت می کند، آب گرم گرما را از دست می دهد و آب سرد تمایل به گرما پیدا می کند. 

عایق لوله را معرفی کنید و این ناکارآمدی های اجتناب ناپذیر را تا حد زیادی کاهش دهید. بنابراین در مورد لوله آب گرم، ممکن است به نظر مهم نباشد که لوله کشی گرما را از دست ندهد، اما مزایای آن بسیار واقعی است: شما قبض انرژی ماهانه کمتری دریافت می کنید و نیازی نیست منتظر بمانید. تا زمانی که آب گرم به وسایل آشپزخانه یا حمام شما برسد.

هنگامی که سطوح لوله‌های لوله‌کشی خنک‌تر از هوای اطراف است، عایق به کنترل تراکم کمک می‌کند که اگر کنترل نشود، به آرامی لوله‌ها و اتصالات آن‌ها خورده می‌شود و در نهایت منجر به خرابی عظیم می‌شود.

اگرچه تراکم ممکن است یک نگرانی دور به نظر برسد، اما اصلا غیر معمول نیست، به خصوص زمانی که خطوط آب سرد با هوای گرم و مرطوب تماس پیدا می‌کنند. عایق مخصوص لوله پوشانده شده با مانع بخار مانع از رسیدن هوای گرم به لوله ها می شود.

یکی دیگر از مزایای حاشیه ای عایق لوله: نه تنها از لوله ها محافظت می کند، بلکه از افراد نیز در برابر صدمات ناشی از تماس با لوله های بسیار گرم یا بسیار سرد محافظت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.