انتخاب جوراب ضخیم کوهنوردی

میزان وزن یک جوراب به شما این ایده را می دهد که جوراب چقدر ضخیم است و چقدر گرم خواهد بود.
مقدار مناسب بالشتک برای شما بیشتر به انواع سفرهایی که می روید و آب و هوای مورد انتظار شما بستگی دارد. کمی کوسن می‌تواند از پاهای شما در حین فعالیت‌هایی مانند دویدن و کوله‌گردی محافظت کند، اما به خاطر داشته باشید که جوراب‌های ضخیم‌تر گرم‌تر هستند و می‌توانند باعث تعریق پاها شوند. ممکن است مجبور شوید برای یافتن تعادل مناسب بین کوسن به گرما که برای شما مناسب است، آزمایش کنید. داشتن انواع جوراب برای انتخاب در کشوی جوراب مفید است.

جوراب

عکس جوراب فانتزی

این جوراب های فوق سبک برای استفاده در هوای گرم طراحی شده اند. آنها بسیار قابل تنفس هستند و بالشتک کمی دارند. تعداد انگشت شماری از جوراب ها در این دسته جوراب های آستری هستند که برخی از کوهنوردان دوست دارند زیر جوراب کوهنوردی سبک، متوسط ​​یا سنگین بپوشند. زمانی جوراب های آستر به دلیل توانایی در جذب رطوبت و خشک نگه داشتن پاها بسیار محبوب بودند، اما امروزه بسیاری از جوراب های پیاده روی به اندازه کافی خوب عمل می کنند که نیازی به جوراب آستری ندارند. با این حال، اگر می دانید جوراب های آستر برای شما کار می کنند، مطمئناً می توانید به استفاده از آنها ادامه دهید.
برای شرایط گرم عالی است، جوراب‌هایی با بالشتک‌های سبک، جذب رطوبت و راحتی را بر گرما ترجیح می‌دهند. آنها نسبتاً نازک هستند، اما در جاهای کلیدی، مانند پاشنه و گوی پا، بالشتک های سبکی دارند.
بالشتک متوسط: این جوراب‌ها برای پیاده‌روی و کوله‌پشتی، بالشتک مناسبی را در پاشنه و کف پا ایجاد می‌کنند و گرمای کافی برای استفاده در شرایط متوسط ​​تا سرد دارند.
این جوراب‌ها معمولاً ضخیم‌ترین، گرم‌ترین و دارای بالشتک‌ترین جوراب‌های موجود هستند. آنها برای سفرهای طولانی، زمین های سخت و دماهای سرد ساخته شده اند. آنها اغلب برای سفرهای کوله پشتی در هوای گرم خیلی ضخیم و گرم هستند و برای کوهنوردی یا سفرهای کوله پشتی در هوای سرد توصیه می شوند.

جوراب

جوراب اولین موردی نیست که در کمد لباس ما به آن فکر می کنیم. با این حال، آنها بخش مهمی از لباس مردان هستند. مانند یک حلقه ضعیف در یک زنجیره، جوراب های بی کیفیت که با کت و شلوار و کفش های باکیفیت ست می شوند، باعث تضعیف قدرت کل ارائه شما می شوند و تاثیر منفی در صادرات جوراب دارد. و آنها می توانند پاهای شما را خوب و راحت نگه دارند، چه در حال قدم زدن در اتاق هیئت مدیره یا پیاده روی از یک کوه باشید. نیازهای خود را درک کنید، با بودجه خود کار کنید و برای هر چیزی که زندگی به پای شما می اندازد آماده باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.