با استفاده از شال اسلپ جای زخم خود را از بین ببرید

نکته جالبی که می توانید در آن خود را مجذوب کنید، انتخاب رنگ ها برای هماهنگی و دیدن نتیجه است، توضیحات شامل 2 مدل، یکی کوچکتر و دیگری بزرگتر است.

شال اسلپ از بهترین شال ها محسوب می شود.

مخفیگاه خود را برای 4 تا 6 رنگ نخ انگشتی جستجو کنید، در اینجا در نخ های رنگ شده با دست اسپری (مورد علاقه های من) ارائه می شود، اگر آنها را دوست دارید در بخش Indie Dyers ببینید>> برای انتخاب شما خراب خواهید شد.

همچنین در این طرح از نخ رنگ شده با دست استفاده شد که علاقه فعلی من است.

شال اسلب

در واقع این اواخر برای من اتفاق افتاده است (بیش از یک سال است که) نخ های مورد علاقه من رنگ های دستی هستند.

اغلب اینها رنگرزهای کوچک خودآموخته هستند و اخیراً رنگرزان حرفه ای به میدان آمده اند >> اما به هر حال من دیگر نمی توانم بدون آنها زندگی کنم.

سطح دشواری بسیار بالا است و بنابراین برای قلاب بافی های با تجربه تر مناسب است.

این که دارای دستورالعمل هایی به زبان ایتالیایی است و طرح شال نیز به صورت گرافیکی است به ما کمک می کند، اما اگر مبتدی هستید، شاید این مدلی نباشد که باید آن را امتحان کنید.

من میل شما را به قلاب بافی برانگیخته ام، کدام شال قلاب بافی را بیشتر دوست دارید؟ ما یک بخش ویژه در مغازه داریم که در آن همه نخ های شال، از رنگ های ثابت گرفته تا نخ های گرادیانت تا نخ های رنگ شده با دست مورد علاقه من، درج شده است.

در آخرین دوره من یک آسیب شناسی جدید ایجاد کردم، من فقط می توانم از نخ های رنگرزی با دست رنگرز در سراسر جهان استفاده کنم، دوست دارم ویروس را به شما منتقل کنم، زیرا وقتی این کار را انجام دهم … هیچ چیز دیگر مثل قبل نخواهد شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.