راهنمای خرید جوراب مردانه

جوراب لباس جالبی است. ما به آنها توجه چندانی نمی کنیم و با این حال آنها از چندین جهت در راحتی کلی ما نقش اساسی دارند: جوراب ها از پاهای ما در برابر سایش محافظت می کنند، عرق ما را از بین می برند و شبنم کوب های ما را در کفش هایمان محکم نگه می دارند. آنها همچنین جزئیات کوچکی هستند که می توانند لباس شما را جمع کنند یا به عنوان یک حواس پرتی ناخواسته عمل کنند.

امروز ما نگاهی دقیق به این لباس که اغلب نادیده گرفته می‌شود، می‌کنیم، البته اگر دلیل دیگری جز این نداشته باشیم که مطمئن شویم وقتی دلارهای به دست آمده خود را خرج می‌کنید، بهترین جوراب‌ها را برای نیازهای خود می‌خرید.

قوانین رایج در مورد جوراب

اکنون برخی از شما فکر می کنید که الگوی جوراب پوشیدن به طرز باورنکردنی بدیهی است. با این حال، من این قانون را برای کسانی از شما که مشکل را در اینجا مشاهده نمی کنید، ذکر می کنم. با فرض اینکه کفش های خود را به پا می کنید و هرگز جوراب های پاره و نامتناسب خود را در معرض دید قرار نمی دهید، ممکن است مشکلی وجود نداشته باشد. اما برای بسیاری از ما، عدم توجه به این قانون منجر به وضعیت شرم‌آوری می‌شود که به طور غیرمنتظره‌ای مجبور به درآوردن کفش‌هایمان می‌شویم. به جای ایجاد مکالمه با یک شریک تجاری بالقوه، نگران پنهان کردن انگشت شست پا بیرون زده خود خواهیم بود.

یادداشت جانبی – یک موقعیت شرم آور با جوراب های پاره شده در یک خانه چای ژاپنی بود که کارآفرین سامی لیچتی را به تشکیل شرکت بلک جوراب سوق داد. ایده نبوغ او؟ جوراب‌های مردانه ارائه دهید، که در آن هر چند ماه 3 جفت جوراب سیاه از طریق پست تحویل داده می‌شود. کاش به این فکر می کردم!

جوراب شما باید با شلوار شما همخوانی داشته باشد

یک مرد نمی تواند با پیروی از این توصیه اشتباه کند، زیرا تا زمانی که چشم ها با کفش ها برخورد کنند، ظاهری ساده و بدون تضاد رنگ غیر ضروری ایجاد می کند. بسیاری از مردان نیز این قانون را دوست دارند زیرا سختی آن جایی برای تفسیر و سردرگمی باقی نمی گذارد.

جوراب شما باید با شلوار شما همخوانی داشته باشد

صادرات جوراب

با این حال وقتی مردی  سبک شخصی خود را درک کرد، باید با خیال راحت این قانون را بشکند. انجام این کار او را قادر می‌سازد تا طیف وسیعی از جوراب‌های طرح‌دار و شاید حتی رنگ‌های پر جنب و جوش را وارد کمد لباس خود کند که کمدهای محافظه‌کار از آن اجتناب می‌کنند. من طرفدار بزرگتر مردی هستم که انتخاب جوراب خود را با یقه و کفشش هماهنگ می کند. اگرچه سخت تر از قانون ذکر شده در مورد ست کردن شلوار است، سنت هماهنگ کردن کفش، جوراب و لباس گردن سابقه ای 100 ساله دارد و می تواند به ایجاد یک لباس کسل کننده کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.