فروشگاه اینترنتی جوراب شلواری ضخیم پنتی

آیا تا به حال از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی، جوراب شلواری پنتی از نوع ضخیم و یا شیشه ای را خریداری کرده اید؟ آیا برند پنتی در صنعت جوراب، شناخته شده می باشد یا خیر؟
جوراب یکی از انواع لباس های زیری به شمار می رود که هم برای خانم ها قابل استفاده است هم برای آقایان.
جوراب های زنانه دارای تنوع بسیاری است و برخی از انواع جوراب زنانه به شرح زیر می باشد:

  1. جوراب کوتاه
  2. جوراب بلند
  3. جوراب سه ربع
  4. جوراب بلند
  5. جوراب شلواری

هر یک از این جوراب ها بسته به نوع پوشش در خانم ها بایستی متفاوت باشد. به طور مثال، خانم های شیک پوشی که در میهمانی ها لباس های کوتاه به تن می کنند و قصد پوشیدن جوراب را دارند، نباید از جوراب های کوتاه و یا سه ربع استفاده کنند. باید جوراب شلواری پوشیده تا زیبایی و شیکی پیراهن و یا لباس آن ها بیشتر جلوه کند.
جوراب شلواری بر اساس نوع تراکم تار و پود و نخ هایی که در بافت جوراب استفاده شده است، ممکن است شیشه ای و یا ضخیم باشد. ضخامت جوراب شلواری بر اساس میزان تراکم تعیین می شود.
در زمینه تولید جوراب و عرضه آن به بازار فروش، کارخانه های زیادی فعالیت دارند و در ادامه یکی از شناخته شده ترین آن ها در ادامه معرفی خواهد شد.

برند جوراب پنتی

یکی از کارخانه های تولید جوراب که در کشور ترکیه فعالیت داشته و محصولات تولیدی این شرکت از نظر کیفیت حرف اول را می زنند، برند جوراب پنتی می باشد.
جوراب پنتی محصولات متنوعی به بازار عرضه می کند و محصولات خود را در سه نوع زنانه، مردانه و بچگانه در اختیار خریداران قرار می دهد.
یکی از باکیفیت ترین جوراب های تولیدی پنتی، جوراب شلواری زنانه می باشد که به دلیل کیفیتی مثال زدنی، بسیاری از خانم های شیک پوش طرفدار آن بوده و رنگ های مختلف آن را با ضخامت های گوناگون خریداری می کنند.
جوراب شلواری پنتی زنانه در انواع مختلف زیر تولید و به بازار عرضه می شود:

  • جوراب شلواری گن دار
  • جوراب شلواری پنبه ای
  • جوراب شلواری طرح دار
  • جوراب شلواری براق

این نوع از جوراب شلواری های زنانه پنتی، با تراکم های 40، 50، 60 تا 200 در بازار فروش موجود می باشد. هرچه تراکم جوراب شلواری مورد نظر بیشتر باشد، مسلما ضخیم تر بوده و کلفت تر می باشد.

جوراب شلواری پنتی

فروشگاه اینترنتی جوراب پنتی

همانطور که گفته شد، تنوع محصولات پنتی بسیار زیاد است و برای اینکه افراد بتوانند جوراب پنتی مورد نظر خود را چه از نوع شیشه ای و چه از نوع ضخیم از بازار فروش خریداری کنند، بهترین و ساده ترین راه مراجعه به فروشگاه اینترنتی جوراب پنتی می باشد که به صورت رسمی در ایران فعالیت کرده و نمایندگی اصلی شرکت پنتی ترکیه در ایران به شمار می رود.
با جست و جو در سایت نمایندگی جوراب پنتی و سرچ کردن جوراب شلواری ضخیم، می توانید انواع جوراب های زنانه که تراکم های مختلفی را دارا بوده و برخی علاوه بر ضخیم بودن، طرح دار و یا گن دار می باشند را مشاهده کرده و بر اساس نوع طرح و رنگی که دلخواهتان است، جوراب مورد نظر را خریداری کنید.
ساده ترین راه برای خرید جوراب شلواری پنتی، مراجعه به فروشگاه اینترنتی این برند می باشد.

منبع: پوشاک ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.