معرفی بهترین جوراب های ساق بلند مردانه

ما دوست داریم در مورد داشتن نسبت شلوار به کفش خوب صحبت کنیم، زیرا کفش نقش مهمی در بهبود ظاهر کلی شما دارد. البته، نمی‌توانیم انکار کنیم که پیراهن، شلوار جین و حتی اکسسوری‌ها می‌توانند به تغییر حس مد شما کمک کنند. اما ما نمی توانیم فراموش کنیم که در مورد کم ارزش ترین لباس ها صحبت کنیم: جوراب.

متأسفانه، اهمیت جوراب هنوز دست کم گرفته می شود. بهترین جوراب ها برای هر مناسبتی این قدرت را دارند که فوراً به شما هدیه دهند. جوراب‌های مردانه و الگوی جوراب نیز تطبیق‌پذیری بی‌پایانی را ارائه می‌دهند، زیرا می‌توان آن‌ها را با لباس‌ها و کفش‌های تجاری یا غیر رسمی ست کرد – از جوراب‌های مجلسی فانتزی برای کفش‌های مجلسی شما گرفته تا جوراب‌های سرگرم‌کننده برای بیان خود.

جوراب اسپرت رترو

اینها را با: اینها جورابهای روزمره شما هستند. می‌توانید آن‌ها را با شلوارهای ورزشی ورزشی هنگام ورزش یا حتی شلوارهای کوتاه و جین بپوشید. چیزی در مورد حال و هوای اسپرت یکپارچهسازی با سیستمعامل وجود دارد که این منتخبان را برای جانوران هیپ، پسران VSCO و جوهای معمولی جذاب می کند. می‌توانید شلوار ورزشی را بپوشید (این یک ظاهر است)، آن‌ها را با لبه‌های سرآستین نشان دهید، یا آن‌ها را با کفش‌های کتانی جردن یا یک جفت کفش‌های کتانی پدری برای استایل مد دهه 90 ست کنید.

جوراب های نایک

این همان یک جفت جوراب است که همه و برادرشان باید در کشوی جوراب خود داشته باشند. آنها قابل اعتماد و همیشه شیک هستند و برای افرادی که دوست ندارند با روندهای فعلی مد همراه باشند عالی هستند. به غیر از این، شما مجبور نخواهید بود بوی بد پاهای خود را تحمل کنید زیرا این جفت کنترل رطوبت را برای خشک نگه داشتن آنها ارائه می دهد. خداحافظ، پاهای بدبو!

 

جوراب بامبو

بامبو یک برند خوب است زیرا وقتی یک جفت می‌خرید، شرکت دیگری را به کسی که نیاز دارد اهدا می‌کند. اینها دارای یک بالشتک عالی، فقط فشرده سازی کافی هستند و از مواد ضد رطوبت ساخته شده اند.

جوراب بامبو

صادرات جوراب

جوراب شخصی

 

کت و شلوار بپوشید. بله، چیزی که شنیدید درست است. این جوراب ها به شما این امکان را می دهد که خود را با همکاران و همسالان خود ابراز کنید. به اینها به عنوان کسب و کار خود در بیرون فکر کنید، ذهنیت مهمانی در درون. آن‌ها به اندازه‌ای نازک هستند که به راحتی با کفش‌های مجلسی یا لگدهای سفید واضح جا می‌شوند. اینها زمانی که هنگام نشستن یا حرکت شما پیک آ بو می زنند بهتر است، نه اینکه همیشه در معرض دید کامل قرار گیرند. توصیه می کنیم آنها را با کراوات یا مربع جیب خود هماهنگ کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.