کارتریج کانن mp250 از سقط جنین زنان باردار جلوگیری کرد

اکثر چاپگرهای خانگی به چاپ سیاه زیادی نیاز دارند، چه اسناد معمولی و چه تکالیف برای بچه‌ها، با این حال هنوز هم چاپگرهای خانگی وجود دارند که دارای کارتریج‌های سیاه رنگ کوچک هستند. قبل از خرید حتما بررسی کنید که چند صفحه انجام می دهند!

چاپگر چند کارتریج می گیرد؟

انتخاب بین چاپگری که 2 یا 4 کارتریج مصرف می کند یک عمل متعادل کننده خوب است.

اگر بیش از چند صفحه را هر دو روز یکبار چاپ کنید، یک برگه با بیش از 2 کارتریج دریافت کنید، هزینه های جاری کمتری را مشاهده خواهید کرد زیرا هر کارتریج را فقط در صورت خالی بودن تعویض می کنید.

اگر به‌ندرت چاپ می‌کنید، یک چاپگر 2 کارتریجی دریافت می‌کنید، معمولاً از جوهر کمتری استفاده می‌کنند تا هنگام روشن و خاموش کردن چاپگر، خود را حفظ کنند. همچنین، اگر جوهر به دلیل عدم استفاده خشک شود، فقط کارتریج را مسدود می کند، نه چاپگر را (زیرا اکثر چاپگرهای 2 کارتریج هد چاپ را در کارتریج دارند).

آیا قرار است عکس ها را چاپ کنم؟

فقط به این دلیل که یک چاپگر کارتریج های رنگی دارد، آن را به یک چاپگر عکس خوب تبدیل نمی کند. شما به کارتریج‌هایی با ظرفیت مناسب نیاز دارید که میزان جوهر گرفته‌شده از عکس‌ها را تحمل کنند، و در حالت ایده‌آل، چاپگرهایی را انتخاب کنید که قادر به کار با رسانه‌های خاص و انواع مختلف کاغذ باشند.

اگر هیچ مشکلی برای اسکن یا کپی نمی‌خواهید، و صرفاً چاپگری می‌خواهید که بتواند چاپ کند، بهتر از iP7250 برای پول خود پیدا نخواهید کرد، حتی اگر ما برای اولین بار آن را در سال 2015 بررسی کردیم. اکنون تعداد زیادی چاپگر منتشر شده‌اند. با چند کارکردی و ویژگی‌هایی که شما نمی‌خواهید، و iP7250 همچنان بهترین بقیه است.

کیفیت چاپ برای هر نوع سندی عالی است و اتصال بی سیم و موبایل آسان (حتی Apple AirPrint) گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. اجرا کردن آن حتی آنقدر گران نیست، و مصرف 5 کارتریج جداگانه به این معنی است که شما فقط چیزهایی را که استفاده می کنید جایگزین می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.