کودک 1ساله با بلعیدن جوراب فوت کرد!

به تازگی خبر فوت یک کودک یک ساله در کشور برزیل بر اثر خفگی ناشی از بلعیدن جوراب این کشور را به شوکی بزرگ فرو برده است.موج عظیمی از انتقادات نسبت به والدین این کودک در فضای مجازی به دلیل عدم توجه به کودک خردسالشان در برزیل بر اثر این حادثه غم انگیز به راه افتاده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با آراد برندینگ همراه باشید.

یکی از پوششهای ضروری برای راحتی پا در کفش جوراب کالج محسوب می شود که دارای مدلهای شیک، رنگی و فانتزی متنوعی است که هرکدام از آنها برای نوعی از سلیقه مناسب خواهند بود. به طور معمول جوانان و نوجوانان بیشترین طرفداران جوراب کالج فانتزی هستند این محصول که در طرحهای بسیار زیاد و متنوعی به بازار مصرف کنندگان عرضه می گردد با نمونه های متعدد خود می تواند برای سلایق مختلف گزینه ای مناسب داشته باشد.

در سال های اخیر شاهد رایج شدن استفاده از جوراب های کالج دار در انواع مختلف بوده ایم. یکی از جدیدترین کالکشن های جوراب کالج که اخیرا بسیار ترند شده است، جوراب کالج استپ دار است که در قسمت زیرین و کف جوراب، دانه های برجسته ی لاستیکی طوری طراحی شده است که در هنگام راه رفتن مانع هر گونه سر خوردن و یا افتادن فرد می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.