کیوی در عمان در تولید داروی آلزایمر نقش مثبتی داشته است

کیوی میوه ای کوچک با طعم شیرین رضایت بخش و مشخصات مغذی قابل توجهی است.

آنها نه تنها مملو از مواد مغذی مانند ویتامین های C و E هستند، بلکه مطالعات نشان می دهد که ممکن است برای سلامت قلب و سیستم گوارشی شما نیز مفید باشد و به شما کمک کند مصرف ترکیبات گیاهی محافظ خود را افزایش دهید.

کیوی در عمان طرفداران بسیاری دارد.

استفاده از کیوی در آشپزخانه نیز آسان است و می توانید از آن در دستور العمل های شیرین و خوش طعم لذت ببرید.

فقط یک چیز
امروز این را امتحان کنید: دفعه بعد که در خواربارفروشی یا بازار کشاورزان هستید، سعی کنید حداقل یک میوه جدید به سبد خرید یا سبد خود اضافه کنید.

امتحان کردن میوه‌های جدید می‌تواند روتین‌تان را متزلزل کند و تنوع را در رژیم غذایی‌تان وارد کند – بدون این‌که به افزایش مصرف ویتامین‌ها، مواد معدنی و ترکیبات گیاهی مفید اشاره کنیم.

 

برای توصیف ویژگی های تغذیه ای و سلامتی کیوی و مزایای مربوط به بهبود وضعیت تغذیه، سلامت گوارشی، ایمنی و متابولیک.

این بررسی شامل تاریخچه مختصری از انواع سبز و طلایی کیوی از یک کنجکاوی زینتی از چین در قرن نوزدهم تا محصولی با اهمیت اقتصادی بین‌المللی در قرن بیست و یکم است.

داده های مقایسه ای در مورد ترکیب غذایی آنها، به ویژه مقدار زیاد و متمایز ویتامین C.

و به روز رسانی در مورد آخرین شواهد علمی موجود از مطالعات انسانی به خوبی طراحی شده و اجرا شده در مورد اثرات فیزیولوژیکی مفید متعدد.

داده های جامع و مستقل در مورد ترکیب تغذیه ای کیوی را می توان در پایگاه داده ملی مواد مغذی USDA برای مرجع استاندارد و پایگاه داده ترکیب مواد غذایی نیوزلند (NZFCD) یافت.

آنالیزهای شیمیایی روی میوه های رسیده به حالت “آماده برای خوردن” انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که داده ها منعکس کننده چیزی است که معمولاً مصرف می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.